Понеділок, 10 грудня 2018 15:28

Відзначення Дня місцевого самоврядування в Умані

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

З цієї нагоди в міській раді відбулися урочистості, на які були запрошені депутати міської ради, керівники і працівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, голови квартальних комітетів.

За дорученням міського голови Олександр Цебрія секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк привітала працівників, які несуть службу в органах місцевого самоврядування та вручила:

Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Людмилі Філатовій начальнику бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради.

Подяку міського голови міста Умань за вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади, високий професіоналізм, сумлінне виконання  посадових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування також вручили:  Валентину Загородньому заступнику начальника відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради; Наталії Сімороз головному спеціалісту відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради; Аллі Коваленко головному спеціалісту бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради; Оксані Новік адміністратору відділу адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету Уманської міської ради; Наталії Федько спеціалісту І категорії відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради; Віталію Харченку начальнику відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради; Вікторії  Роговенко начальнику відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради.

Також Подяку міського голови міста Умань за сумлінну працю, вагомий внесок у підвищення ефективності роботи органів самоорганізації населення територіальної громади м.Умань, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено: Олену Драч голову квартального комітету №9;  Людмила Іщенко голову квартального комітету №8; Галину Макулову голову квартального комітету №3.

За активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади  та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подяку міського голови міста Умань вручено депутатам Уманської міської ради: Олександру Волошенку; Людмилі Дорожинській та Ірині Зікеєвій.

Грамоти за вагомий внесок  у розвиток міської територіальної громади, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування отримали: Наталія Булеховець головний спеціаліст відділу аудиту та фінансового контролю Уманської міської ради; Олександр Безуглий головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради; Артур Семенець в.о. начальника відділу охорони здоров’я Уманської міської ради; Катерина Сторчак архіваріуса архівного відділу  Уманської міської ради.

Грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію програм з питань соціального захисту населення та з нагоди Дня місцевого самоврядування працівників управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради вручено: В’ячеславу Дзерожинському головному спеціалісту та експерту з умов праці відділу охорони та умов праці; Олені Задорожній головному спеціалісту відділу координації надання соціальних послуг; Світлані Олексюк державному соціальному інспектору, провідному спеціалісту відділу державних соціальних інспекторів; Аллі Пустовіт головному спеціалісту відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг, їх соціального обслуговування та реабілітації;  Наталії  Чиженко головному спеціалісту відділу призначення соціальних допомог; Віті Усенко головному спеціалісту відділу призначення соціальних допомог; Ганні Яцковській головному спеціалісту відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг, їх соціального обслуговування та реабілітації.

Також присутні мали можливість переглянути святковий концерт.

Yes