Понеділок, 17 грудня 2018 07:53

Відбулись засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

14 грудня відбулись засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2019 рік», «Про передачу  КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на технічне переоснащення (встановлення) комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях  житлових будинків», «Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань на 2017-2021 роки у новій редакції», «Про затвердження Положення про аукціонну комісію Уманської міської ради з продажу об’єктів комунальної власності», «Про розміщення КП «ТК Умань» та архівного відділу Уманської міської ради на праві довгострокового безоплатного користування нежитловими приміщеннями», «Про надання дозволу КП «Уманьводоканал» на відчуження основних засобів», «Про надання дозволу ДЮСШ на списання основних засобів» та «Про надання КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3» згоди на списання з балансу багатоквартирних будинків».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б. та  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В.