Понеділок, 17 грудня 2018 07:54

Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку

14 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку на якому розглянули проекти рішень «Про визначення  офіційного друкованого засобу масової інформації, який оприлюднює акти Уманської міської ради та її виконавчих органів» та «Про затвердження міської програми «Безпечне місто на 2016 – 2020 роки» у новій редакції».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б. та начальник юридичного відділу Гришак А.М.