Понеділок, 17 грудня 2018 16:53

Засідання постійних комісій

17 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проекти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2019 рік», «Про міський бюджет на 2019 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський  бюджет на 2018 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2018 року №3-49/7 «Про місцеві податки i збори» в частині сплати туристичного збору», «Про внесення змін до рішення  міської ради від 15.06.2018 року №4-49/7 «Про затвердження  положень про місцеві податки i збори»  в  частині  сплати туристичного збору», «Про внесення змін до  ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ АУДИТУ ТА ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ», «Про затвердження  структури виконавчих органів міської ради, загальної  чисельності  апарату  міської  ради та її виконавчих органів на 2019 рік», «Про умови оплати праці» та «Про внесення змін до Програми Уманської міської ради щодо організації розроблення містобудівної документації на період 2019 - 2020 роки».

В роботі комісій взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник відділу планування доходів бюджету та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Опенько В.А., начальник бухгалтерської служби Філатова Л.В. та заступник відділу ЖКГ Загородній В.Б.

17 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проекти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2019 рік», «Про затвердження міської Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що надають спеціалізовану амбулаторну та стаціонарну допомогу населенню на 2018-2020 роки», «Про затвердження міської Програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  на  2018-2020 роки», «Про зміну назви  УМАНСЬКОГО  МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО  ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) - ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 «Про затвердження міської програми соціальної допомоги «Турбота» на 2014-2020 роки».

В роботі комісій взяли участь заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу взаємодії з депутатами Омельчук Т.М., в.о. начальника відділу охорони здоров’я Семенець А.С., заступник начальника УПСЗН Мельник С.М. та заступник директора УМАНСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО  ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) - ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Кравченко С.І.