П'ятниця, 28 грудня 2018 10:24

Засідання клубу ветерінів війни та праці «Надвечір’я»

27 грудня з нагоди новорічних свят відбулось засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я».

За дорученням міського голови Олександра Цебрія начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер привітала ветеранів, прозвітувавши за роботу та пріоритетні питання соціального захисту м. Умань та вручила Подяки головам громадських організацій соціального спрямування: Тамілі Заблоцькій голові Уманської добровільної спілки батьків дітей з інвалідністю та опікунів дітей–сиріт «Джерельце»; Тетяні Мануйловій голові громадської організації «Шлях добра»; Марії Вальдман керівнику Центру волонтерського руху міської ради ветеранів.

Матеріальну допомогу за кошти міського бюджету отримали активісти з числа ветеранів та осіб з інвалідністю – члени ансамблю «Оптиміст» та гуртка «Мереживо» з нагоди святкування Дня волонтера: Лідія Пархета, Надія Скітецька, Валентина Гомза, Катерина Токарева, Олена Пензай, Олена Рижук, Катерина Жилінська, Галина Ліпчик, Тетяна Савранська, Наталія Мальцева, Тетяна Білозір.

Голова Уманської міської ради ветеранів Олександр Безсмертний привітав ветеранів з новорічними святами та вручив грамоту ветеранської міському активісту Володимиру Олексійчуку з нагоди ювілею побажав добра, наснаги та активного довголіття.

Начальник Уманського відділу обслуговування громадян №1 управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Оксана Лук’янова ознайомила  пенсіонерів зі змінами в пенсійному законодавстві.

На завершення відбулась концертна програма за участі ансамблю «Біла Черешня».

Yes Yes Yes Yes