http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 28 грудня 2018 12:07

ХХІV обласна Спартакіада школярів - 2018

Ваша оцінка
(0 голосів)

Завершились змагання ХХІV обласної Спартакіади школярів-2018, в яких взяли участь 35 команд міст, районів, територіальних громад Черкаської області.

У змаганнях обласної Спартакіади взяли активну участь і показали високі результати збірні команди школярів м. Умань. Вітаємо збірні команди юнаків та дівчат з волейболу, які посіли І та ІV місця, з баскетболу – за зайняті ІІІ та ІV місця, настільного тенісу та футболу - за перші місця.

У загальному підсумку Спартакіади команди школярів м. Умань посіли друге місце.

Такий результат став можливим завдяки тісній співпраці відділу освіти Уманської міської ради та відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради, УМЦФЗН «Спорт для всіх», Уманської ДЮСШ, закладів загальної середньої освіти міста та громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у галузі спорту.

У нашому місті цінують досягнення юних спортсменів. Під час проведення щорічного свята обдарованої молоді «Золотий Олімп» грошовими винагородами міської ради та дипломами відзначаються переможці та призери спортивних змагань всеукраїнського, обласного рівнів, у тому числі і переможці обласної Спартакіади школярів.

Вітаємо учасників змагань обласної Спартакіади-2018 та тренерів, що їх підготували, з перемогами!

 

Прочитано 213 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/