П'ятниця, 23 липня 2010 14:37

До уваги перевізників всіх форм власності!

Умови конкурсу:
   Умови розроблені відповідно до Законів України "Про транспорт", "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 141 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 21.05.2009р. № 525 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 17.07.2009 № 776 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.
   Метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є: створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом; покращення якості пасажирських перевезень; створення конкурентного середовища.
   Перевезення пасажирів здійснюватимуть автобуси, які відповідають вимогам стандарту ДСТУ UN/ECE R 36-03-2002 року, пасажиромісткістю більше 22 пасажирів класу І. Технічні показники відповідно ДСТУ ECE R 36-03-2002 року, ДСТУ 3649, ДСТУ 2543.
   Перевізники зобов’язані виконувати перевезення пасажирів за затвердженими замовником графіком руху. Виконання затверджених графіків руху не менше 95 %, ведення обліку виконаних рейсів.
   Конкурс є відкритим для всіх претендентів.
   1. Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на конкурс заяву за затвердженою формою і такі документи:
1) копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;
2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;
3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті;
4) копію ліцензійної картки на автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
5) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;
6) копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
7) письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з особливими потребами;
8) анкету;
9) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.
   2. Претендент подає документи, зазначені у пункті 1, у закритому конверті, на якому зазначається його назва, адреса і найменування об'єкта конкурсу, з поміткою "Заява на участь у конкурсі", до економічного відділу міської ради, відповідального за їх прийом.
   3. До заяви додається анкета за затвердженою формою, в якій передбачаються питання, що будуть враховані під час перевірки достовірності відомостей та під час розрахунків за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів.
   4. Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються.
   Документи на конкурс приймаються щоденно з дня опублікування оголошення до 31 серпня 2010 року за адресою: м. Умань, пл. Леніна, 1, економічний відділ виконкому міської ради, к.317. Режим роботи : щоденно з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю з 8.00 до 16.00 год., обідня перерва – з 13.00 год. до 14.00 год., вихідні – субота, неділя.
   Ознайомитися з умовами конкурсу та отримати бланки документів можна за адресою: м. Умань, пл. Леніна, 1, економічний відділ виконкому міської ради, к.317.
   Конкурс буде проведено за адресою: м. Умань, пл. Леніна, 1, мала зала засідань виконкому, ІІ поверх, 10 вересня 2010 року о 10.00 год.
   Розмір плати за участь у конкурсі складає 304,00 грн. за маршрут. Реквізити: банк ГУДКУ в Черкаській області, МФО 854018, р/р 35422017002297, код 04061613, одержувач - виконком Уманської міської ради, призначення - плата за участь у конкурсі з перевезення пасажирів.
   Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 3-72-78; електронна адреса: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; адреса веб-сайту: www.uman-rada.qov.ua.
Конкурсна комісія”.

Начальник економічного відділу                                                                                                                        Т.Є.Подзерей