Вівторок, 22 січня 2019 13:57

В Умані відзначили День Соборності України

Цього дня 100 років тому в Києві на Софіївському майдані було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що стало початком створення єдиної української держави.

На знак вшанування подій Першої української незалежності 22 січня громадськість міста на чолі з міським головою Олександром Цебрієм поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Також учасники заходу утворили Ланцюг єднання «Одна єдина соборна Україна!», як символ єдності України.

«Ми повинні завжди пам’ятати досягнення та завоювання минулих поколінь українців, берегти  та примножувати їх для наших нащадків» - сказав очільник міста Олександр Цебрій.

Цього ж дня представники уманської громади вшанували пам'ять уманчан, які віддали своє життя за незалежність та цілісність держави на Сході країни, поклавши квіти до пам’ятного знаку загиблих земляків на Алеї Слави.

Yes