П'ятниця, 25 січня 2019 16:57

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

25 січня  відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю   на якому розглянули проекти рішень « Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення в будинку за адресою: вул.Гайдамацька,9», « Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових підвальних  приміщень в будинку за адресою: вул. Костельна, 6», « Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення в будинку за адресою:вул..Костельна,8», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд  насосної станції за адресою: вул. Володимира Мономаха, 4а»,  «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд  насосної станції за адресою: вул. Потоцького,22 а», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі за адресою: вул. Набережна, 4 Б-1», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою:вул. Садова,21», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – ЦМК КП «Уманська міська дирекція кіновідеомережі» за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Кизила Андрія, 4», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Стара прорізна, 4», «Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», «Про включення нового об'єкту до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», та «Про включення нового об'єкту до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», а також розглянули ряд звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М.,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин А.В. Трум.