П'ятниця, 08 лютого 2019 15:17

В Умані відбулася робоча нарада з підготовки відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

08 лютого під головуванням заступника міського голови Жанни Лозінської відбулося засідання робочої групи з питань підготовки та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану.

Члени робочої групи обговорили комплекс заходів, які планується провести в місті з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

По закінченню наради Жанна Петрівна надала доручення керівникам відповідних структурних підрозділів виконавчих органів Уманської міської ради щодо підготовки до відзначення в місті пам’ятної дати на належному рівні.

Yes