Понеділок, 11 лютого 2019 14:13

Засідання робочої групи із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

08 лютого відбулось засідання робочої групи із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань.

Заступник міського голови Жанна Лозінська ознайомила з проектом рішення виконавчого комітету Уманської міської ради «Про координаційну раду із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань, а також наголосила на необхідності проводити засідання міні-груп із впровадження Ініціативи щомісяця з метою підведення підсумків роботи.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер проаналізувала хід впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань у 2019 році та запропонувала залучати дітей та молодь до процесу моніторингу реалізації Плану дій через участь в моніторинговій групі, розробці анкет, проведенні опитувань, аналізі індикаторів за його результатами, підготовці висновків та пропозицій, роботі у фокус-групах.

На завершення відбулось обговорення актуальних питань та надано ряд конструктивних доручень.

Yes