http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 11 лютого 2019 14:13

Засідання робочої групи із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

Ваша оцінка
(0 голосів)

08 лютого відбулось засідання робочої групи із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань.

Заступник міського голови Жанна Лозінська ознайомила з проектом рішення виконавчого комітету Уманської міської ради «Про координаційну раду із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань, а також наголосила на необхідності проводити засідання міні-груп із впровадження Ініціативи щомісяця з метою підведення підсумків роботи.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер проаналізувала хід впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Умань у 2019 році та запропонувала залучати дітей та молодь до процесу моніторингу реалізації Плану дій через участь в моніторинговій групі, розробці анкет, проведенні опитувань, аналізі індикаторів за його результатами, підготовці висновків та пропозицій, роботі у фокус-групах.

На завершення відбулось обговорення актуальних питань та надано ряд конструктивних доручень.

Yes

Yes

Прочитано 414 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/