Четвер, 21 лютого 2019 11:58

Засідання постійних комісій

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проекти рішень: «Про міську програму забезпечення учасників АТО, бійців-добровольців та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках», в новій редакції.», «Про виконання Програми організації та фінансування громадських робіт у 2017 – 2018 роках.», «Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту  населення Уманської міської ради в новій редакції.» та «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 21 грудня 2018 року № 3.8-57/»

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк, заступник начальника УПСЗН Гайдера О.Г. та директор УМАНСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) – ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Ткаченко С.С.