Четвер, 28 лютого 2019 17:16

59 чергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

27 лютого під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 59 чергова сесія міської ради VІІ скликання.

Перед початком засідання очільник міста вручив:

- нагрудний знак «Мати-героїня» та посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовіданність уманчанкам: матері шести дітей Васільєвій Тетяні Юріївні та матері п’яти дітей Коханівській Олені Пилипівні;

- Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради за сумлінну, ініціативну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди ювілею від дня народження – Кузьменко Любові Андронівні ;

- Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради за вагомий внесок у розвиток національного народного мистецтва, збереження та примноження духовних скарбів українського народу та з нагоди ювілею від дня народження - Поліщук Олені Василівні.

На сесії депутати розглянули наступні питання:

1. Про звіт міського голови за 2018 рік.
  2. Про затвердження звіту про використання коштів цільового фонду Уманської міської ради за 2018 рік.
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року №2-42/7 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
  4. Про виконання міського бюджету м. Умань за 2018 рік.
  5. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за період з 01 січня по 31 грудня 2018  року.
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року №2-57/7 „Про міський бюджет на 2019 рік”.
  7. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2018 року №3-49/7 «Про місцеві податки i збори» в частині сплати туристичного збору.
  8. Про справляння туристичного збору.
  9. Про внесення доповнень та змін до рішення міської ради від 21.12.2018 р. № 1-57/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2019 рік».
  10. Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
  11. Про Програму протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та формування навичок здорового способу життя на 2019-2020 роки.
  12. Про міську програму забезпечення учасників АТО, бійців-добровольців та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках», в новій редакції.
  13. Про виконання Програми організації та фінансування громадських робіт у 2017 – 2018 роках.
  14. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради в новій редакції.
  15. Про хід виконання програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Умань за 2018 рік.
  16. Про виконання Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету міста Умань за 2018 рік.
  17. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 6.30-22/7 «Про затвердження загальноміської Програми благоустрою м. Умань на 2017-2021 роки».
  18. Про затвердження Програми капітального ремонту та реконструкції житлового фонду м. Умань.
  19. Про надання згоди на співробітництво міської ради з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Також депутати погодили інвестиційні програми комунальних підприємств на 2019 р.; затвердили детальні плани території житлової та громадської забудови,  перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році; прийняли рішення з низки питань комунальної власності міської громади; розглянули звернення з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання в оренду та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками.

На сесії були присутні 28 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes