Вівторок, 05 березня 2019 11:46

Уманчани серед кращих у чемпіонаті з настільного тенісу

2-3 березня  в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбулися змагання з настільного тенісу відкритого командного чемпіонату Черкаської області серед  юнаків та дівчат 2004 року народження і молодших.

На змагання прибуло 18 команд юнаків та 6 команд дівчат.

В результаті напружених зустрічей  визначились переможці та призери:

Cеред юнаків:

І місце – команда  Чорнобаївської ДЮСШ (с.Жовнино) в складі Маслова Руслана , Озівського Максима та Веклича  Олександра;

ІІ місце – команда "Тайфун-Динамо -1" ( м.Умань) в складі Борщевського Єгора,Юрченка Нікіти  та Павлюка  Олександра;

ІІІ місце – команда "Тайфун - Динамо -2" (м.Умань) в складі Чорнобаба Максима, Кочмара Святослава та Ткаченка  Дениса.

Серед дівчат, які змагались за коловою системою:

І місце – команда "Пролісок" (м.Умань) в складіБорщевської Маргарити, Бугайової Валерії та Саруханянц Анастасії;

ІІ місце – команда "Вега - Тайфун" в складі Рудь Софії, Аркуші Альони  та  Покиньбороди Анни.

ІІІ місце – команда "ДЮКФП Іванівка -1" ( с.Іванівка ) в складіЧеботар Дарії,  Безкоровайної Христини та Ульмер  Вероніки.

Турнір видався надзвичайно насиченим і корисним, особливо для росту спортивної майстерності дітей.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської області

На цих змаганнях сформувалась  збірна команда Черкаської області для участі у чемпіонаті  України  з настільного тенісу, який відбудеться 13-17 березня в місті Чернігові.

Вітаємо переможців і призерів з нагородами і бажаємо успіхів на всеукраїнських змаганнях.

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes