Вівторок, 05 березня 2019 17:27

Умань отримала новий спеціалізований автомобіль

5 березня Благодійна Організація «Фонд родини Нечитайло» офіційно передав новий автомобіль Ford Connect Tourneo для служби соціальних перевезень міста Умані в рамках партнерського проекту «Соціальні перевезення Черкащини». Проект ініційовано Департаментом соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації та Благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» та міського фонду соціальної допомоги ім. О.М. Коллонтай.

Закупівля автомобіля відбувалася на умовах співфінансування: 50% від Фонду та 50% від уманської громади.

«Минулого року місту Умань вдалось отримати такий автомобіль. Рік роботи проекту показав, що транспортні соціальні послуги є затребуваними, тому виникла необхідність в посиленні соціальної служби Умані додатковим автомобілем. Завдяки якому люди з інвалідністю зможуть отримати соціальні транспортні послуги та реалізувати своє право на доступ до соціально необхідних об’єктів», – зазначив міський голова Олександр Цебрій.

Посилення служби соціальних перевезень Умані додатковим автомобілем дасть змогу охопити послугою прилеглі райони, розширити вільний доступ до закладів медицини, освіти, культури для більшої кількості осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, полегшити їх пересування містом, районом та залучити їх до активного життя.

Yes