Понеділок, 25 березня 2019 17:17

Уманському об’єднаному міському військовому комісаріату – 100 років

25 березня в м. Умань відбулись урочистості з нагоди 100-річчя з дня заснування Уманського об’єднаного міського військового комісаріату.

З нагоди славного ювілею колектив, ветеранів Уманського ОМВК прийшли привітати керівництво міста та району, Черкаського обласного військомату, військовослужбовці Збройних сил України, представники громадськості.

Секретар міської ради Людмила Кирилюк подякувала військовослужбовцям, працівникам закладу-ювіляра за сумлінне виконання службових обов’язків та зазначила: «Тільки спільними зусиллями – влади, армії, громади – зможемо захистити територіальну цілісність і суверенітет України, відновити її економічну могутність та побудувати процвітаючу демократичну країну».

За активну участь у роботі військового комісаріату, військово-патріотичне виховання населення Людмила Миколаївна вручила Подяки міського голови м. Умань:

• Бакалдіну Ігорю Юрійовичу, майору запасу;
  • Біднячук Ользі Михайлівні, інспектору з кадрів ДП «Уманське лісове господарство»;
  • Волошенюк Аллі Миколаївні, провідному фахівцю відділу кадрів, інженеру І-ї категорії мобілізаційної роботи Уманського національного університету садівництва;
  • Зеленовій Раїсі Іванівні, ветерану військкомату;
  • Кизилу Миколі Гурійовичу, підполковнику у відставці;
  • Рунчі Наталії Володимирівні, майору запасу;
  • Якішину Олександру Анатолійовичу, полковнику запасу.

На завершення святковим дарунком учасникам заходу стала концертна  програма.

Yes