П'ятниця, 05 квітня 2019 12:20

Засідання постійних комісій Уманської міської ради

5 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули  ряд звернень юридичних та фізичних осіб та проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Стуса, Республіканською та Великою фонтанною»,  «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Залізняка та провулками Залізняка і Молодогвардійським», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Спінози, Фортечною Інженерною»,  «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Комарницького» та  «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території промислової  забудови, обмеженої вулицею Деревянка та Вінницьким шосе».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І., головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П. та начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В.