Вівторок, 16 квітня 2019 09:06

Засідання постійних комісій

15 квітня  відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проекти  рішень: «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 „Про міський бюджет на 2019 рік”, «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 21.12.2018 р.  № 3.10-57/7.», «Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення  розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень  до бюджету міста Умань у 2019 році.», «Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації Уманської міської ради в новій редакції.», «Про затвердження інформаційної та технологічної   картки  адміністративної послуги,  яка надається через Центр надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради.» та «Про встановлення  надбавки за вислугу  років.».

В роботі комісії взяли участь секретар ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління  Новосельцева І.Ю., та начальник відділу планування доходів та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Опенько В.А, начальник відділу кадрової роботи  та з питань нагород Роговенко В.С. та заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б.

15 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики на якому розглянули проекти рішень: Про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради.» та «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у новій редакції.»

В роботі комісій взяла участь заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П.