Середа, 24 квітня 2019 10:22

В місті Дніпро завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської

В змаганнях взяли участь 507 спортсменів, 28 команд представляли 23 області України та м. Київ.

Ці змагання були досить представницькими: 5 заслужених майстрів спорту України, понад 31 майстер спорту України Міжнародного класу, 149 майстрів спорту України,  219кандидатів у майстри спорту України.

Приємно, що уманчани також достойно виступили на цих престижних гонках.

Юлія Юрійчук  здобула золоту  нагороду у заїзді байдарок-двійок  на дистанції 1000 м, ІІІ місце – байдарка-четвірка на дистанції 200м. та байдарка-четвірка на дистанції  500м.

Ткачук Вадим здобув золоту нагороду  у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500м, ІІ місце – байдарка-двійка на дистанції 500м. та байдарка-двійка на дистанції 1000м. (отримує міську стипендію перспективним спортсменам).

Савлук Павло ІІІ місце – каное-четвірка на дистанції 500м.

Українець РоманІІІ місце – каное-четвірка на дистанції 500м.

Подолянець Петро– Каное-двійка на дистанції 500 м. міх(отримуєміську стипендію перспективним спортсменам)

Каное-двійка міх – новий вид програми, в одному човні хлопець і дівчина.

Такий виступ є безперечним успіхом Уманської школи веслування.

Вітаємо переможців та їх тренерів!