П'ятниця, 26 квітня 2019 15:15

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

26 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань  архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проекти рішень «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови території Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, обмеженої вулицями Київською, Інтернаціональною, провулком Інтернаціональним та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України», «Про затвердження детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицями Вокзальною, Старицького, Юмашева, Леваневського та провулком Юмашева», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Щербаківського, Фортечною та провулком Курінного», «Про затвердження детального плану території промислової забудови, обмеженої провулком Леваневського та вулицями Вокзальною, Леваневського і Дерев’янка»,  «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Вернадського, Залізняка, Зоряною, Північною», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Горького, Тищика, Ломоносова» та ряд звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та  головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.