Понеділок, 13 травня 2019 11:26

Засідання постійних комісій

13 травня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень: «Про прийняття у комунальну власність Уманської міської ради майна Редакції радіомовлення м.Умані та Уманського району», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО – ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних, віконних блоків та підвіконних дошок в під’їздах житлових будинків», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО – ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житлових будинках», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО – ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на технічне переоснащення(встановлення) комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях житлових будинків» та «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат 2018 року, понесених на капітальний ремонт спортивного майданчика», а також розглянули ряд звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови  Малішевська Ю.Ю., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В., начальник відділу ЖКГ  Харченко В.П. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.