Четвер, 16 травня 2019 09:03

Громадські слухання

Завершується громадське обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Республіканською, Садовою, Небесної сотні, Європейською, Волонтерів та провулком Пожарського Дмитра; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Осташівською, Шухевича, Фортечною та річкою Уманкою та житлової та громадської забудови,  обмеженої вулицями Чехова, Незалежності та Богуна. Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор Лісаченко В.М та Прищепов В.О.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 30 травня 2019 року року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.