П'ятниця, 17 травня 2019 15:22

В Умані вшанували пам’ять жертв політичних репресій

17 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій та 75-х роковин депортації кримськотатарського народу, громадськість міста, керівники і представники управлінь, відділів, служб міської ради, студентська та учнівська молодь вшанували пам’ять невинно убієнних тоталітарним режимом, поклавши вінки і квіти до Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.

«Квіти до могил та запалені свічки – це нагадування про те, що немає більшої цінності, ніж людське життя. А пам’ять і спільна молитва – це наша шана тим, хто загинув. Це запорука неповторення злочинів репресивного режиму.

Нехай пам’ятником для загиблих буде вибудована нами – їхніми нащадками могутня і процвітаюча Українська держава», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Yes