П'ятниця, 17 травня 2019 15:49

Засідання постійних комісій

17 травня відбулось засідання постійної комісії з питань  архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проекти рішень «Про перейменування стадіону імені Котовського в м. Умань», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Уманською, Волкова, Калнишевського та територією ставу Звірки», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Комарницького та Пушкіна», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Крамаренка, Шевченка, Стуса та Новософіївською»,  «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Залізничною та Гонти», «Про внесення змін до рішень міської ради від 24.11.2017 року № 5.30-40/7 та від 18.09.2018 року №2.5-53/7», «Про  розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про  розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання у власність земельних ділянок», «Про  розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин», Про  розгляд звернень  фізичних та юридичних осіб з питань надання в оренду та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками»,  «Про  проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Визволителів, 29», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Індустріальна, 4-А» та ряд звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та  головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.