П'ятниця, 24 травня 2019 15:31

В Умані відбулась стоматологічна конференція

24 травня в приміщенні адміністративного корпусу Національного дендрологічного парку «Софіївка» відбулась обласна науково-практична стоматологічна конференція «Мультидисциплінарний підхід у лікуванні стоматолоінчих захворювань». Участь у заході взяли професор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, президент Асоціації стоматологів України Ірина Мазур, голова Асоціації стоматологів Черкаської області Іван Коваленко, викладачі НМАПО імені П.Л.Шупика, лікарі-стоматологи області.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська, подякувала медичним фахівцям за невтомну працю і професіоналізм та зазначила: «Комунальна стоматологія надає можливість мешканцям нашого міста отримати якісну стоматологічну допомогу. Ця благородна професія гідна поваги. Маю надію, що держава належно оцінить Вашу працю, а люди віддячать розумінням і добрим словом».

Приємним сюрпризом на заході стало вручення директору КНП «Уманська стоматологічна поліклініка» Раїсі Мельник почесної відзнаки громадської організації «Асоціація стоматологів України» за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя «Орден Святої Аполонії».