П'ятниця, 24 травня 2019 15:48

Останній дзвоник – 2019

24 травня в закладах загальної середньої освіти пролунав останній дзвоник для 405 учнів одинадцятих класів.

На святкові лінійки у навчальні заклади завітали депутати міської ради, представники виконавчого комітету, керівники підприємств, викладачі вищих навчальних закладів, громадськість.

Слова шани за невтомну наполегливу працю та відповідальність за долю юного покоління звучали цього дня на адресу вчителів та батьків, а випускникам – слова настанови та найкращі побажання на шляху нового самостійного життя.

Цьогорічне свято останнього дзвоника відрізнялось різноманіттям цікавих і креативних заходів: квестів, конкурсів, майстер – класів, змагань, арт – майданів, екологічних акцій тощо. Вони закарбуються в пам’яті одинадцятикласників теплими спогадами, для батьків – приємними емоціями, а для малечі і вчителів – чудовим початком літніх канікул.

Зовсім скоро у школах міста пройдуть випускні вечори. А сьогодні випускники з надією та вірою у світле майбутнє роблять свій перший крок у доросле життя!