Середа, 29 травня 2019 15:07

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

27 травня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення на якому розглянули проекти рішень «Про припинення ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ "ПРОЛІСОК" УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  шляхом ліквідації», «Про припинення ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації» та «Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно  корисних робіт в м. Умань на 2019-2020 роки».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П. та директор Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умані Ткаченко С.С.