Середа, 29 травня 2019 15:08

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністтю

27 травня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власність на якому розглянули проекти рішень «Про затвердження Переліку юридичних осіб публічного права Уманської міської ради та майна комунальної власності територіальної громади міста Умані у новій редакції», «Про затвердження передавального акта основних засобів, інших необоротних активів, нематеріальних активів та іншого майна Уманської міської лікарні №1», «Про надання згоди на приймання майна в комунальну власність територіальної громади міста Умань», «Про надання дозволу ДЮСШ на відчуження автомобільних акумуляторних батарей»,  «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 16», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 19», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд за адресою: вул. Мала садова, 29», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових підвальних приміщень за адресою: вул. Велика фонтанна, 23», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 3.26-57/7 «Про надання КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3» згоди на списання з балансу багатоквартирних будинків», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних, віконних блоків та підвіконних дошок в під’їздах житлових будинків», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3»  витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житлових будинках», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на технічне переоснащення (встановлення) комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях житлових будинків», «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат 2018 року, понесених на капітальний ремонт спортивного майданчика» та ряд звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.