П'ятниця, 14 червня 2019 17:08

50 років разом: в Умані відсвяткували «Золоте весілля»

14 червня в приміщенні Уманського художнього музею з нагоди відзначення 50-річчя подружнього життя відбулась урочиста реєстрація ювілейного весілля Валентини Олексіївни та Івана Макаровича Миколенків.

За допомогою інформаційних технологій до почесних ювілярів з вітальним словом звернувся міський голова Олександр Цебрій: «Нехай Ваша річниця єдності в коханні стане прикладом для молодих поколінь. Висловлюю свої найтепліші і нащиріші вітання».

На урочистому заході заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова також привітала почесну шлюбну пару та зазначила: «Дожити до золотого весілля випадає тільки обраним, в тому випадку, коли у подружжя золоте серце і золотий розум».

Начальник Уманського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану населення головного територіального управління юстиції у Черкаській області Валентина Олійниченко вручила ювілярам повторне свідоцтво про шлюб та здійснила символічний обряд обміну обручками.