П'ятниця, 21 червня 2019 11:35

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня українська спільнота відзначає День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Цього дня 78 років тому відбулось військове вторгнення гітлерівської Німеччини на територію СРСР.

Наш народ заплатив високу ціну – у Другій світовій війні загинув кожен п'ятий українець.

Уманчани свято шанують пам’ять загиблих у найкривавішій війні в історії людства.

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, 21 червня громадськість міста, представники міської влади, ветерани війни, військовослужбовці, делегації підприємств, установ, організацій, навчальних закладів поклали квіти до обеліску Слави.

«Ми пам’ятаємо тих, чиє життя забрала війна. Доземно вклоняємось та славимо всіх, хто у дні лихоліття відвоювали мир та дожили до сьогоднішнього дня», - сказала заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова.

Також учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих у війні хвилиною мовчання.

По завершенню заходу представники громадськості, міської влади, ветерани війни, військовослужбовці, молодь відвідали пам’ятні місця, пов’язані з Другою світовою війною, та поклали квіти.

Yes