Вівторок, 25 червня 2019 15:27

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

25 червня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про розгляд петиції Лановського Я.С.», «Про передачу   УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» новозбудованих основних засобів», «Про передачу   УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» основних засобів», «Про передачу   витрат виконавчому комітету Уманської міської ради» та ряд звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.