Середа, 31 липня 2019 08:15

До уваги студентів ЗВО Черкащини!

Приймайте участь у всеукраїнському конкурсі для студентів «Розумним Бути Модно» та виграйте грошові гранти на оплату навчання або річне стипендіальне забезпечення. Участь в конкурсі «Розумним Бути Модно»для студентів-конкурсантів є безкоштовною.Позмагатися за грошову винагороду, спробувати власні сили мають змогу студенти ЗВО Черкащини, які є офіційними учасниками конкурсу.

Для участі студенту пропонується написати есе на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Студенти-переможці, які навчаються на державному забезпеченні, отримають суму, відповідного розміру до стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці. Конкурсанти, які навчаються на контракті, отримають грошовий грант у сумі, відповідно тій, яку сплачують за навчання на своїй спеціальності.

Питання тематики пропонується розглядати з інноваційної точки зору. Всі роботи будуть перевірятися на плагіат. Особлива увага приділяється власному баченню студента. Готові есе у рамках конкурсу «Розумним Бути Модно» приймаються до 30 вересня 2019 року.

Ознайомитися з повним переліком вимог до робіт, а також учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Конкурс проводиться компанією «OpenMediaGroup» та медіа ресурсами:

• uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Бажаємо успіху студентам міста та області! Нехай творче натхнення приведе до перемог!