Четвер, 12 вересня 2019 16:48

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

12 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проєкти рішень «Про припинення Автогосподарства відділу охорони здоров’я Уманської міської ради шляхом приєднання до КНП «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ», та «Про припинення  Уманського міського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики шляхом приєднання до КНП «УМАНСЬКА  МІСЬКА ЛІКАРНЯ».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу охорони  здоров’я Семенець А.С. та директор КНП «Уманська міська лікарня» Григоренко І.М.