П'ятниця, 13 вересня 2019 11:27

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

13 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проєкти рішень «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Західним, вулицями Карпінського, Добролюбова та Осташівським ставом», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія, Володимира Мономаха та провулком Толстого», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія та Челюскінців», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території громадської та житлової  забудови обмеженої вулицями Малофонтанною, Гоголя, Великою фонтанною та Олександрівською», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища «Звенигородське передмістя», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Косинки Григорія, Пушкіна та провулком Коротким», «Про затвердження змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним», «Про затвердження змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Вернадського, Залізняка, Зоряною, Північною», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України», «Про затвердження детального плану території зелених насаджень загального користування, обмеженої вулицями Садовою, Новоуманською та територіями Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини», «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою»,  «Про розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання у власність земельних ділянок», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання  земельних відносин», «Про розгляд звернень  фізичних та юридичних осіб з питань надання в оренду  та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин» та розгляд звернень фізичних та юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та головний спеціаліст сектору земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.