Понеділок, 16 вересня 2019 16:51

Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики

16 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики на якому розглянули проєкти рішень «Про хід виконання Програми енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016-2020 роки у 2018 році», «Про внесення доповнень та змін до рішення міської ради від 21.12.2018 р. № 1-57/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2019 рік» та «Про затвердження переліку адміністративних послуг,  які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у новій редакції».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю. та заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П.