Четвер, 19 вересня 2019 15:32

Відбулось засідання робочої групи з перевірки тарифів на житлово-комунальні, ритуальні послуги та послуги з перевезення пасажирів у міському транспорті

19 вересня 2019 року під головуванням заступника міського голови Малішевської Ю.Ю. та за участі першого заступника міського голови Клочка С.Л.відбулося розширене засідання робочої групи з перевірки тарифів на житлово-комунальні, ритуальні послуги та послуги з перевезення пасажирів міським транспортом. Розглядалося питання щодо зміни діючих тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання для споживачів УКП «Уманьтеплокомуненерго».

Розгляд поданих тарифів проводився з урахуванням змін у законодавстві.

Участь у засіданні також прийняли: Петриченко А.В. – начальник фінансового управління Уманської міської ради та Гришак А.М. – начальник юридичного відділу Уманської міської ради.