Четвер, 26 вересня 2019 16:29

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

26 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про передачу  до статутного капіталу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» новозбудованої котельні», «Про безоплатну передачу котельні з балансу КНП «УМАНСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» на баланс УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»,  «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» дитячих майданчиків», «Про передачу відділу культури Уманської міської ради дитячого майданчика», «Про передачу дитячих майданчиків об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків»,«Про передачу відділу освіти Уманської міської ради дитячого майданчика» та розгляд звернень фізичних і юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Шабанов К.Є.