Понеділок, 30 вересня 2019 15:33

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу, вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.
За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.
Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з професійним святом і бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.