П'ятниця, 04 жовтня 2019 14:09

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Щороку на початку жовтня українська спільнота відзначає День працівників освіти – свято, яке символізує всенародну любов і повагу до праці Вчителя, Педагога, Наставника.

03 жовтня в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. З вітальним словом до освітян, зусиллями яких твориться майбутнє нашої країни, звернулася  заступник міського голови  Юлія Малішевська: «Професія Вчителя вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно – любові до дітей. Саме вам, дорогі освітяни, належить вести юне покоління громадян у самостійне життя, відкривати перед ними безмежні простори для творчого та професійного зростання». Також Юлія Юріївна подякувала педагогам за невтомну працю,  великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю, та вручила Подяки міського голови м. Умань за сумлінну, ініціативну працю в галузі освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання підростаючого покоління, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти:

• Грицай Галині Миколаївні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №2 м.Умані;
  • Залізко Людмилі Миколаївні, вчителю української мови та літератури Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради;
  • Лагуш Людмилі Василівні, вчителю англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області;
  • Тичінській Аллі Іванівні, директору міського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Умань Черкаської області.

На завершення урочистостей приємним дарунком стала концертна програма, підготовлена вихованцями закладу дошкільної освіти №2 та Будинку дитячої та юнацької творчості, учнів навчально-виховного комплексу №1 та шкіл №№ 5,14, студентів Уманського обласного музичного училища ім. П.Д.Демуцького та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка.