П'ятниця, 25 жовтня 2019 14:39

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

25 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проєкти рішень «Про затвердження змін до детального плану території промислової та житлової забудови, обмеженої вулицею Дерев’янка та Вінницьким шосе», «Про затвердження змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Комарницького», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Садовою, Олександрівською та Малою садовою», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київська та Комарова», «Про внесення змін до рішень міської ради від 15.06.2018 року № 5.22-49/7, від 18.09.2018 року № 2.2-53/7 та від 31.05.2019 року № 3.18-62/7» та розгляд звернень фізичних і юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.