П'ятниця, 01 листопада 2019 15:47

Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики

01 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики на якому розглянули проєкти рішень «Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за  І півріччя 2019 року», «Про затвердження Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік» та «Про затвердження Програми розвитку туризму в м. Умань на 2017-2020 роки в новій редакції».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. начальник відділу економічного розвитку Бовгира С.І., головний спеціаліст відділу туризму Паламарчук С.В. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та  земельних відносин Шабанов К.Є.