Понеділок, 04 листопада 2019 09:27

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

01 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань планування,  бюджету і фінансів на якому розглянули проєкти рішень «Про виконання міського бюджету м. Умань за 9 місяців 2019 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 «Про міський бюджет на 2019 рік», «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу міського бюджету м. Умань», «Про Програму професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування на 2020-2025 роки», «Про затвердження Програми щодо відзначення, матеріального заохочення підприємств, установ, організацій, громадян міста, осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади м. Умань та з нагоди державних, професійних свят, ювілейних та знаменних дат на 2020-2025 роки», «Про затвердження  міської  Програми  забезпечення  мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій ситуацій у мирний час та особливий період на 2020– 2021 роки», «Про цільову  програму  протимінної діяльності на 2020–2024 роки в місті Умань», «Про затвердження  міської цільової  Програми «Призовна дільниця» на 2020-2022 роки», «Про затвердження  Програми виконання рішень судів та інших виконавчих документів  на 2020-2022 роки», «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 21.12.2017 № 3.3-42/7».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. начальник відділу у справах сім’ї та молоді Вдовиченко Н.В., начальник юридичного відділу Гришак А.М., начальник відділу з питань ЦЗ та ОМР Опришко О.В., начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород Роговенко В.С.,  заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., та начальник відділу планування доходів бюджету та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Опенько В.А.