П'ятниця, 08 листопада 2019 11:22

Безпечне харчування у закладах освіти та охорони здоров’я

07 листопада під головуванням заступника міського голови Жанни Лозінської відбулась нарада з питань запровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах охорони здоров’я, дошкільної та загальної середньої освіти міста.

Участь у заході взяли керівники та представники Уманського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, закладів освіти та охорони здоров’я.

Реалізація вимог системи НАССР у вищезазначених закладах дасть можливість запровадити ефективну систему, яка дозволить контролювати усі небезпечні фактори, що можуть бути у харчовому продукті, підтримати гігієну у всьому харчовому ланцюгу, яка необхідна для виробництва та постачання безпечних харчових продуктів для споживання людиною.

Дотримання вимог безпеки харчування в установах міста на постійному контролі міської влади.

Yes