Понеділок, 11 листопада 2019 12:21

В Умані відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 листопада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в міському Будинку культури відбулися урочистості.

З вітальним словом виступила секретар уманської міської ради Людмила Кирилюк: «Сьогодні в Україні культура є одним з визначальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам культури та майстрам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю».

Також Людмила Миколаївна за багаторічну сумлінну працю, розвиток театрального мистецтва та культурної спадщини рідного краю вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради:

• колективу Народного аматорського драматичного театру (керівник - Тетяна Мельник);
  • колективу Народного аматорського театру малих форм «Реверанс» (керівник – Марина Скибенко);
  • колективу Народного аматорського ансамблю танцю «Ровесник» (керівник – Ірина Бакланова).

Під час урочистостей приємним дарунком стала концертна програма творчих колективів: Народної аматорської хорової капели ветеранів війни і праці, Ансамблю сучасного танцю «Ритм», Народного  аматорського ансамблю народних інструментів «Русь»; Школи  бального танцю «Грація»; Народного аматорського театру малих форм  «РЕВЕРАНС», Народного аматорського ансамблю танцю  «Ровесник» та гурту «Багірофбенд».

Yes