banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 02 грудня 2019 12:49

Інклюзивний туризм міста продовжує розвиватися

Ваша оцінка
(0 голосів)

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Уманському краєзнавчому музеї стартував інклюзивний проект «Бути ближчим». В рамках цього проекту проведено музейні інтерактивні екскурсії «Хліборобство від Трипілля до сьогодення» та «Дозвілля дітей минулого століття»  для учасників відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму центру інтегрованих соціальних послуг м.  Умані.  

Відвідувачі музею почули захопливу «історію хліба» від засівання до випікання та про значення печі в українській хаті кінця ХІХ – початку ХХ ст. Також стали учасниками практикуму із розтирання зерна за допомогою знарядь праці, якими користувалися трипільці та майстер-класу виймання випічки з печі за допомогою дерев’яної лопати, в результаті якого екскурсанти смакували пухкими паляницями.

На завершення присутні переглянули короткометражні мультфільми із субтитрами 80 –х років ХХ ст., відтворені за допомогою фільмоскопу.

Надалі застосування інклюзивних практик в музейному просторі надасть можливість створити доступне середовище і надавати доступні послуги для людей з інвалідністю, які мають право нарівні з іншими брати участь у культурному житті і мати можливість відвідувати музейні експозиції.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 593 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80