П'ятниця, 06 грудня 2019 07:51

Відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду фінансових планів комунальних підприємств м. Умань на 2020 рік

05 грудня 2019 року, під головуванням заступника міського голови Юлії Малішевської, відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду фінансових планів комунальних підприємств м. Умань, на якому було розглянуто питання щодо фінансових планів комунальних підприємств м. Умань на 2020 рік.

Фінансові плани презентували: директор УКП «Уманьтеплокомуненерго» Володимир Христинець, головний інженер КП «Уманьводоканал» Олег Ткаченко, директор КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління № 3» Оксана Ковалюк, економіст УКП «Комунальник» Катерина Шекмар, головний бухгалтер КП «Телекомпанія Умань» Наталія Коваленко, директор КП «Уманське міське архітектурне бюро» Юрій Веремйов, директор КП «Комерціалізований магазин № 2 «Книги» Наталія Тимошенко.

На засіданні одноголосно погоджено всі фінансові плани та вирішено винести на розгляд виконавчого комітету Уманської міської ради фінансові плани комунальних підприємств м. Умань на 2020 рік.

Yes