Середа, 11 грудня 2019 12:42

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

06 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань  архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проєкти рішень «Про внесення змін до Програми Уманської міської ради щодо організації розроблення містобудівної документації на період 2019 - 2020 роки», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Стуса, Республіканською та Великою фонтанною», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Садовою і територіями Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Кам’яним, Алексейчука Владислава, Спінози та вулицею Небесної Сотні», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Воїнів-інтернаціоналістів, Шевченка та Республіканською», «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання у власність земельних ділянок», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин», «Про розгляд звернень  фізичних та юридичних осіб з питань надання в користування земельних ділянок», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Вокзальна, 4», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Небесної сотні, 27», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Волонтерів, 4-Б», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, 7-А», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Велика фонтанна, 14», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Фортечна, 51», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Дерев’янка, 11», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Залізняка, 6-А», «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за адресою: вул. Київська, 11-Б», «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за адресою: вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 1», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Пушкіна, 22», «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Небесної сотні, 4», «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Небесної сотні, 4/2», «Про відмову в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Європейська, 9/2 Василенку Анатолію Сазоновичу», «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою з організації і встановлення меж території історико-культурного призначення об’єкта «Давні поховання Єврейського цвинтаря», ХІХ ст.»  та звернення фізичних і юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.