Понеділок, 16 грудня 2019 11:30

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

13 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань  планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проєкти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2020 рік», «Про міський бюджет м. Умань на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 „Про міський бюджет на 2019 рік», «Про затвердження Програми інформатизації органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, установ, організацій та комунальних некомерційних підприємств м. Умань на 2020 - 2022 роки», «Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік», «Про умови оплати праці», «Про внесення змін до інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік», «Про затвердження  додатку 1 до міської Програми створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту  та організації заходів, пов'язаних з проведенням їх технічної  інвентаризації на 2017-2020 роки  в новій редакції», «Про внесення змін до Програми Уманської міської ради щодо організації розроблення містобудівної документації на період 2019 - 2020 роки».

В   роботі   комісії   взяли   участь   секретар   міської   ради   Кирилюк   Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник відділу інформаційного забезпечення Бардецький Р.Б., начальник бухгалтерської служби Філатова Л.В., начальник відділу з питань ЦЗ та ОМР Опришко О.В., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П., начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю. головний інженер УКП «Уманьтеплокомуненерго» Жупаник І.М.