Вівторок, 17 грудня 2019 16:56

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

16 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань  управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2020 рік», «Про погодження Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 р.»,  «Про внесення змін до інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» дитячих, спортивних майданчиків», «Про передачу дитячих майданчиків об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків», «Про надання згоди на передачу  об’єктів права державної власності Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» з державної у комунальну власність», «Про надання КНП «ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» згоди на списання основних засобів», «Про надання КНП «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» згоди на списання основних засобів», «Про надання КНП «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» згоди на списання основних засобів», «Про надання КНП «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» згоди на списання основних засобів», «Про надання УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» згоди на списання основних засобів», «Про внесення змін та доповнень до рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.41-59/7», «Про припинення шляхом ліквідації КП «УМАНСЬКА МІСЬКА ДИРЕКЦІЯ КІНОМЕРЕЖІ», «Про внесення змін до рішень Уманської міської ради», «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул. Мала садова, 10», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі за адресою: вул. Лисенка, 31», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – майнового комплексу будівель і споруд «Лазні» за адресою: вул. Грушевського, 36/8».

В   роботі   комісії   взяли   участь   секретар   міської   ради   Кирилюк   Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., директор УКП «Уманьтеплокомуненерго» Христинець В.Г., директор КП «Уманьводоканал» Токарев Ю.М., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П. начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та начальник юридичного відділу Гришак А.М.