П'ятниця, 10 січня 2020 10:01

Засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань

9 січня 2020 року відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань. Керуючись пунктами 6 та 7 розділу Ⅳ Положення про громадський бюджет міста Умань, Координаційна рада з питань громадського бюджету на основі висновків структурних підрозділі органів місцевого самоврядування присвоїла порядкові номери проектам та склала й затвердила реєстр позитивно оцінених проектів.

Відтак, до етапу визначення громадської думки допущено три проекти:
1. Тренажерний зал "Здоров'я" НВК №17 ;
2. Особливі діти поруч ;
3. Арт-проект Мальована Умань.

З 17 січня по 5 лютого на платформі електронної демократії відбудеться голосування, за результатами якого, буде відібрано проект (проекти) переможці, реалізація яких відбудеться у 2020 році коштами громадського бюджету.

Yes Yes